Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 247 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: stř 02.06.2004 8:55 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 1.6.2004
Příspěvky: 70
Bydliště: ostrava
Ahoj lidi,pár let už lítám s Upoutancema,ale vždy jsem chtěl RC letadlo .. nikdy mi ho nikdo nekoupil a tak jsem sušil hubu .. nedávno jsem si koupil v italii RC mini cars .. sranda,ale letadlo je letadlo .... no a omylem jsem narazil na "stavebnici" RC letadla ktere se prodava sevším všady za 3 haky ... (letadlo,baterie,Rc souprava(3kanal)) ... tka jsem si to objednal ...


http://www.peckamodel.cz/pmRubrList.aspx?intRubrKis=744

corsar letko .. vypada dobre ... koupil jsem si to v podstate jen kvuli toho ze tam je vse co potrebuju a muzu se zacit ucit ... pak si samozrejmne postavim neco lepsiho nez toto hotove "letadlo"

ale co si o nem myslite ?? myslite ze to zmaknu ? je tu nekdo z ostravy kdo by pomohl nebo napiste plis nejake rady !!!



diky moc
RC RULEZ


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 02.06.2004 10:25 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.5.2003
Příspěvky: 1323
Bydliště: Plzeň - jih
Nechtěl bych tě strašit, ale Corsara jsem viděl jednou a moc nelítal. Rovně to šlo, ale zatáčku neuměl. Myslím, že to bylo způsobené tím, že to je dolnoplašník + zkrouceným křídlem (ten člověk to asi nechal někde ležet "nakřivo"). Já bych byl spíš pro tu Bellancu. Už jen pro to, že je to hornoplošník a proto bude stabilnější.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 02.06.2004 10:32 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 2.5.2003
Příspěvky: 59
Ak si este nelietal s RC, myslim si, ze tento model bude na ovladanie dost narocny - je maly a asi bude treba rychlo a spravne reagovat. Z tychto kompletov by bol na zaciatok asi vhodnejsi niektory z vetronov - Accipiter Badius, alebo Skylark (vypnes motor a plachtis), mas cas sa zorientovat, setris pohon. baterie = dlhsie lietanie.
Ked toho budes mat dost, stale mozes pouzit vnutornosti na iny model, ktory by bol zivsi.
Ale chapem Ta, aspon sa to podoba na ozajstne lietadlo. Vela zdaru!
Loki


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 02.06.2004 10:33 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2003
Příspěvky: 11187
Bydliště: Břeclav, ČR
Nejsem si jistý, zda to byl dobrý nápad. Dal jsi tři litry za nespolehlivoi hračku. Za ty prachy by jsi mohl mít půl solidního řešení. Více informací najdeš na www.mojehobby.cz

Třeba:
http://www.modelcentrum.cz/magazin/rubr ... drubriky=7
http://mojehobby.cz.linux5.ignum.cz/dis ... truktura=3
....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 02.06.2004 10:37 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 1.6.2004
Příspěvky: 70
Bydliště: ostrava
no ja to v podstate nekupoval kvuli letadla (vim ze je to celkem nic moc) ale kvuli toho ze je vse pohromade. abych proste jen zkusil zda me to chytne vice nez upoutance nebo ne, a hlavne ze to roztriskam,vyberu vnitrosti a hodim do svych hotovych modelu co mam doma ....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 02.06.2004 10:41 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2003
Příspěvky: 11187
Bydliště: Břeclav, ČR
Ty vnitřnosti nikam jinam nedávej. Je to hračka a tomu odpovídá spolehlivost. Rozflákáš i cennější věci a akorát se naee...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 02.06.2004 10:50 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 1.6.2004
Příspěvky: 70
Bydliště: ostrava
sic možná pravda,ale podívejte se na to z mé strany ...

1) chci si to s kámošem jen zkusit,dělali jsme plastikvé,pak paírové,pak házedla , pak upoutance s 2,5 detonatorem a 2 juniorem,pak učka kombaty ve dvou na jednou . a ted chceme zkusit RC,mame micro RC auticka,to nas docela bavi a chceme vyzkouset letani, vim,je to proste hracka,ale nebudu se zbytecne "srat" (pardon za to slovo) s kopovanim ani nevim ceho (pac vubec nevim co potrebuju) a navic je to desne drahy (co jsem tak videl) a proste je mi lito nicit svoje modely .. (stejne nevim jestli litaji :) ) no a tak toto se mi zda jako nejjednoduhsi cesta ...

koupim si model (sic je to shit) ale zase na druhou stranu ma vse co potrebuju abych si to vyzkousel (berte to jako zkusebni jizdu v aute)

jen nabiju baterky , o modelarine neco vim , a pujdu to zkouset do vysoke travy .... kdyz to rozflagam tak to rozflagam.

cetl jsem hoodne recenzi nez jsem ho koupil a jako nejak moc lidi se nestezovalo na "poruchovost" , videl jsem i videa a v pohode.. ja budu rad kdyz poletim rovne nebo obletim kruh :)

kdyz me to chytne tak v poho.kopim neco lepsiho,kvalitnejsi atd ... ale jako test ???


navic : "Úplně jednoduše05.01.2004
Asi úplně nejjednodušší je pořídit si komplet hotového modelu s rádiem. Takové komplety se na trhu objevily v roce 2003 a jsou zajímavou možností, jak si za relativně malý peníz vyzkoušet létání s RC modely. Ceny těchto kompletů se pohybují kolem 3000 Kč. No a když vás to nechytne, tak jste zas tolik peněz neprošustrovali. "


takze nevim no....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 02.06.2004 13:59 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 29.4.2003
Příspěvky: 215
Já bych to tak špatně neviděl. Je pravdou, že tohle je spíše RChračka a nepočítej s tím, že to dáš do něakého spalováka !!!!!!
Na druhou stranu, pokud si chceš lítat jenom tak, ne žádne akce tak až ti corsair dojde domů, tak z něj opatrně vykuchej věci a nech ho na později až budeš umět.
Kup si v teltechu nebo v SCZtku desku potpronu a postav si nějaký pomalejší model. Opět mohu doporučit model budka - > stará RCmania. Budeš potřebovat 100Kč na materiál a zaručuji ti, že se s tím naučíš lítat.
PS : Proč nakupuješ přes internet od PECKY, když ty sady mají i tuším v teltechu? Jinak pro rady si choď spíše do SCZmodel v přívoze. P. Vítek je solidní obchodník a neprodá ti každý krám za každou cenu, jako tomu dělaj velmi "simpatičtí" lidé v teltechu !


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 03.06.2004 7:37 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 1.6.2004
Příspěvky: 70
Bydliště: ostrava
no tak jsem to nakonec vyresil jinak :)

misto objednavky prez net u pecky odkud mi napsali ze zrovna corsara nemaji jsem si zajel po praci s kamosem do modelare v centru ostravy a koupili jsme po nekolikerych radach prihlizejicich zkusenych modelaru toto :

Bellanca Decathlon RC set

nejnovější z rodiny kompletních RC setů inspirovaný slavným americkým akrobatickým hornoplošníkem

je fakt ze po "slozeni" je na modelu "mirne" znatelne ze je to site horkou jehlou,ale jako ze to funguje v poho zatim doma v pokoji :)
. tahne jak prase,smeruje,vyskuje LOL takze to vypada jako letadlo celkem ...


chteli jsme to zkusit vcera,ale jak na potvoru v ostrave chcilo jak ďas .... takže asi dneska .. beru digifoto a podelim se tady s vama o nase prvni pokusy (jsme na to dva s kamosem)

takze zatim drzte dneska palce


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 03.06.2004 8:33 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.5.2003
Příspěvky: 1323
Bydliště: Plzeň - jih
Hezke, ja myslim ze ta 400 s prevodem bude znat. Jestli ti muzu poradit, tak najdi nejakou vysokou travu a pred ranou stahnu plyn, stines-li to.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 03.06.2004 13:57 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 1.6.2004
Příspěvky: 70
Bydliště: ostrava
jj,poradilo nam to tam asi 5 zkusenych modelaru ... navic to ma prave 400 + prevodovka tak to tahne jak prase celkem.

na prvni test mame mega louku s metr vysokou travou :) snad to zkusime dneska pokud nebude moc foukat .. samozrejmne beru digifoto tak uvidite jak to dopadlo 8-o


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 03.06.2004 17:35 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.5.2003
Příspěvky: 1323
Bydliště: Plzeň - jih
Moc se tesim na fotky a ne ze to rozbijete. :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 03.06.2004 20:05 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 1.6.2004
Příspěvky: 70
Bydliště: ostrava
no tak jsme ted prisli ...

poprve jsme vyrazili na louku cca 5 minut od baraku kde je asi metr vysoka trava ....

bylo to v 19:00 :)

Obrázek


tak vypadá ona louka


vybalili jsme letko.

Obrázek

Obrázek


a zkusili .. jako prvni pokusy dopadaly jako hod kamenem ... vzdy asi metr "letu" a mrsk do zeme .. samozrejmne se na vrtuli namotala trava a my jsme zapominali vypinat motor .. asi po 20tem pokusu se z motoru zacoudilo a docela to smrdelo ...

ejhle po chvilce jsme zkusili motor .. a ejhle .. narazili jsme na prvni problem tohoto modelu ... umelohmotny pastorek se na hrideli motoru zacal protacet a neroztocil vrtuli ... tak jsme tam dali kousek papirku pac se nam nechtelo domu ...

zase jsme to zkouseli a prisli jsme na noviku .. kdyz se modelem hodi poradne silne tak vyleti vysoko a uz to vypadalo jako 4-vterinovy let ze strany na stranu ... a pak ejhle a pastorek vypadlo uplne do travy ... nastesti jsem nasel a tak jsme vyrazili domu.

Obrázek


spravili jsme to a vyrazili znova na louku s pocitem,ze jsme spravili prvni bug letadla a ze uz vime ze s tim mame poradne hazet ....



nase dalsi pokusy uz byly lepsi ale v tuto chvili potrebuju help ...


problem : pokazde hodim model mirne nahoru , snazime se letet rovne ale model neustale pada k zemi , i kdyz ho natahneme nahoru trosku tak se natoci na stoupani a proste pada jako kdyz je moc tezky ....

coz je blbost si myslim .. po 10 pokusech nam dosla baterie ...

nevite co s tim ze model je tezky ?? teziste je spravne,vyskovky relativne mirne nahoru ale rikam jako balvan pomalu ale jiste k zemi idykz letadlo bylo v pozici ze chce nahoru .....


myslite ze to bylo baterii ?? ma nekdo zkusenosti s timto modelem ?? nebo jak dlouho vydrzi baterie ???


prosiiiiiiiiiiiiiiim o pomoc !!!!

dekuji ;)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 03.06.2004 20:07 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.1.2004
Příspěvky: 1451
Bydliště: chocerady
navíte někdo jak jde udělat 3D akrobatický obrat lomcovák :lol: :lol: chtěl bych se ho naučit ale zatim mi to moc nejde :cry: :cry: :cry:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 03.06.2004 20:10 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 1.6.2004
Příspěvky: 70
Bydliště: ostrava
ma to neco spolecneho s mym problemem ?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 247 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: sym a 28 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz