Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Microbat / 2COOL
PříspěvekNapsal: stř 11.02.2004 19:38 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 23.12.2003
Příspěvky: 229
Bydliště: Praha
Pánové, co máte zkušenosti stěmito modely. Má to být éro, převážně na ven, na 3D, ale i normální akrobacii. Aby dobře visel a dalo se sním létat soutěž halové akrobacie. MYSLÍM TÍM ÉRA OD FREE AIR, na microbata od free air jsem slyšel hanění v diskuzi na téma: "Výběr EPP akrobata" . Který z těchto letadel létá lépe (Mocrobat/ 2COOL). Aby vyhovoval výše zmíněným podmínkám... Jáké máte zkušenosti ???
(dotaz asi hlavně na LOSNU, éra z produkce free air asi zná.)

Díky MOC
Petr


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 12.02.2004 10:34 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 14.4.2003
Příspěvky: 360
Obrázky: 0
Blog: Zobrazit blog (3)
No dobře... já bych doporučil 2Coola, pokud uvažuješ o hale. Má totiž dvě křídla, tedy menší plošné zatížení - a to se v hale počítá. To hanění na Microbata jsem četl taky, nemůžu se k němu úplně připojit (taky i proto, že jsem ho navrhoval... :wink: ). Celé to totiž je o hmotnosti - Mikrobat se podle mne dá postavit za 290g a pak chodí krásně. Pokud má ale 370 nebo víc, už je spíš jen na ven. I když Tomáš Ciniburk v Německu letěl s Mikrobatem co měl přes 400g, nechápu jak ho mohl v té hale vůbec udržet. Honza Špatný nebo Venca Svoboda létali na SF 2004 s Mikrobatem a dost dobře... ale rovně postavený 2COOL (ale taky musí být co nejlehčí) bude v hale prostě lepší. Navíc ochotněji letí v nožovém letu, jako většina dvouplošníků.

Musím ještě dodat, že FreeAir 2Coola změnil oproti mému prototypu téměř k nepoznání. Docela mne to vyděsilo, ale po vyzkoušení jsem zjistil, že i ten jejich létá dobře. Asi bych ale dal křídla o něco dál od sebe, použil jiný tvar směrovky (z estetických důvodů) a možná ještě nějaký drobný tuning.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 12.02.2004 13:42 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 23.12.2003
Příspěvky: 229
Bydliště: Praha
Takže, budu létat venku, ale chtěl bych i soutěžit v hale. Cena Microbata a 2 COOLa je stejná. Modely chci od free air. Takže který model od nich létá a visí lépe ??????

Díky
Petr


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 12.02.2004 13:50 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 23.12.2003
Příspěvky: 229
Bydliště: Praha
Mně by táhl spíše ten 2COOL, ale ten tvůj prototip. Ten upravený mi příde moc krátký. (málá vzdálenost VOP od křídel)..
Tak co je "lepší" ? :( (myslím modely od Free air)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 12.02.2004 15:45 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 19.11.2003
Příspěvky: 101
Jo,tak se vzdáleností VOP náš pravdu. To je důvod mýho hanění. A jestli chceš poslat nějaký foto mé poletuchy s rozpětím 900, váhou bez accu 215g a cenou do 150kč, tak mi napiš mail s tvojim mailem, já totiž neumím umístit foto na diskuzi...
Amerlockovo ero je vyfocený na hlavní stránce www.lomcovak.cz (asi uprostřed) je žlutý s nálepkama JR Models.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 12.02.2004 18:48 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 23.12.2003
Příspěvky: 229
Bydliště: Praha
ZDENY: Jo, poslal sem ti email na email. I když nevím proč, když ti ho můžu napsat sem :D . p-e-t-e@seznam.cz .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 17.02.2004 22:10 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.1.2004
Příspěvky: 1451
Bydliště: chocerady
Když na to uděláš pořádný křídlo tak to poletí v hale taky pomalu.Něco s širokym profilem Něco jako diablotin. :twisted:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 01.08.2004 20:48 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 16.11.2003
Příspěvky: 624
Mám 2COOL na ven a nemá to chybu 8O


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz