Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1081 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 73  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 05.09.2004 16:39 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 22.5.2004
Příspěvky: 441
Bydliště: Jablonec nad Nisou
mam v planu ho prodat , abych mel na auticko :D


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 05.09.2004 16:46 
Nebylo by lepší ty prachy nacpat do letadel ?


Nahoru
   
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 05.09.2004 17:26 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 22.5.2004
Příspěvky: 441
Bydliště: Jablonec nad Nisou
po auticku sem touzil dycky tak spon dam pokoj ,mozna kdyby byla nejaka horka novinka ,nevis o nejaky ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 05.09.2004 17:35 
Jako letadlová horká novinka ?


Nahoru
   
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 05.09.2004 21:04 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 22.5.2004
Příspěvky: 441
Bydliště: Jablonec nad Nisou
neco jako supermegavykonej motor atp , a auticko bude - Baja Champ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 05.09.2004 21:19 
AXI 2204/54 (24g , 300g tah ) , o tom champovi vim , už sem to Ä


Nahoru
   
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 07.09.2004 19:35 
Mazák
Mazák

Registrován: 20.3.2004
Příspěvky: 686
Barny: ten breeze ma konstrukci velice zajimavou, ale pripada mi ze uz bych to mohl rovnou stavet z balzy- rezat prepazky, zebra a podobne,... to se mi moc nechce. ja myslel na ten trup jen jedna deska epp, ktera by byla tvarem presne bokorys trupu. v predni tretine bych ji nechal bez uprav a zadni dve tretiny bych odlehcil. jeste uvazuji o konstrukci podobne jako u kridla toho amerlockova stroje-ze dvou tenkych desek bych udelal siluety a uprostred dal vzperu ktera by trup 'vybuclatila', a potom bych tam jeste domyslel jednu ci dve diagonalni vyztuhy, a mohlo by to byt taky dost pevny..?? ziskal bych ne uplne plackovitej trup, byl by primerene prostorovej(placka se mi nelibi vzhledem a ani vlastnostmi ve zkrutu-musis tam dat aspon 3vyztuhy,..?), a pritom bych se nemusel zbrlinkovat s prepazkama z epp..?? a navic by mi nekladla odpor horni a dolni plocha trupu pri obratech..?? navic podelna vzpera ktera by buclatila trup by zpevnila velmi vyrazne cely trup proti ucinkum smerovky. kridla udelam jenom normalni desky, ale rikal sem si nakolik pomahaji desky vzper mezi hornim a dolnim kridlem pri nozovym letu a pri vyseni?? jestli by se mi nevyplatilo-kdybych se chtel na tom ucit viset a litat nozaky- dat ty vzpery ctyri?? nebo jenom zvetsit plochu smerovky??


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 07.09.2004 19:51 
Sakra , to je na mÄ› nÄ›jak moc otázek najednou . VidÄ›l si toho mýho Ultimata ? (myslim toho s prostorovym trupem) 4 vzpÄ›ry nedávej , zbyteÄ


Nahoru
   
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 07.09.2004 20:09 
Mazák
Mazák

Registrován: 20.3.2004
Příspěvky: 686
jo, pro zacatek nakej normalni jednoduchej shock z foamyfactory.... ;) tak tedy jen dve vyztuhy, a na ten trup asi bude mit hrbet jen zbrouseny hrany, az tak daleko nemusim.. :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 07.09.2004 20:19 
Tak to udělej podobně, uvnitř je páteř z *pronu a nějaký přepážky z *pronu (nic složitýho jen pás potřebný šíře rozřezanej na potřebnou dýlku) a dozadu se trup zužuje.
Jo a hlavně zvětši křidýlka . (platí pro toho z FF)


Nahoru
   
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 07.09.2004 20:24 
Ty já když na něj tak koukam tak mam chuť ho znova postavit :lol: :wink: 8)


Nahoru
   
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 07.09.2004 20:32 
Mazák
Mazák

Registrován: 20.3.2004
Příspěvky: 686
hmm, hmm, tahle to vypada zajimave, ty kridla mas taky vyztuzeny smrkem??? mam ho doma prebytek a nechce se mi platit za uhlik...??? z ceho mas udelany spojky horniho a dolniho paru kridylek?? tady me asi uhlik nemine, ze..?? :) a z ceho mas motorovy loze?? dam tam pythona, uz ho mam v delte na tycce, rad bych ho tam umistil podobne..??


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 07.09.2004 21:10 
Křídla sou opravdu smrk
Spojky sou z duÅ¡e lanovodu a struny 0,8 (uhlík 1mm by byl lepší , lehÄ


Nahoru
   
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 08.09.2004 5:58 
Mazák
Mazák

Registrován: 20.3.2004
Příspěvky: 686
jo, jasny, ty spojky docela chapu.. ;) naky bowdeny mam taky doma, tak uvidime.. ze bych se bez toho uhliku snad i obesel?? ;) :) motorovy loze sem sice dostal, jenomze kdyz sem ho utahoval, tak ten zavit se mi zdal porad malo utazenej, az sem ho nakonec strhnul... :oops: je to totiz takovej blatovitej dural, taksem tam dal cervika 3mm(aspon myslim, ten mpjet), a funguje dobre, ale v delte uz mam ten motor do te trubky zalepenej(i kdyz ven by asi sel), ale moc se mi s tim nechce kutit.. :oops:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 08.09.2004 17:11 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 22.5.2004
Příspěvky: 441
Bydliště: Jablonec nad Nisou
co byste mi mohli rict na blejda ? (ale nechci slyset ze si mam postavit puzzleho!) nebude na neho axi 2208/26 moc vykonej ?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1081 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 73  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: kope a 40 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz