Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 07.09.2004 20:53 
Mazák
Mazák

Registrován: 20.3.2004
Příspěvky: 686
no, videl bych to na vlak-levnejsi, rychlejsi... ;) ale jeste nevim presne, hlavne nevim kdy presne pojedu...


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 07.09.2004 20:56 
Mazák
Mazák

Registrován: 20.3.2004
Příspěvky: 686
no, rikal sem si taky ze by to slo ve ctvrtek, teda da-li vyssi moc(a mamka mi podepise omluvenku), tak by to snad slo.. :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 07.09.2004 21:00 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 3.10.2003
Příspěvky: 305
Chodis na stredni? V ten ctvrtek to bylo nejlepsi, protoze kdyz to otevrou tak tam neni tolik lidi a da se neco v pohode nakupovat. O vikendu to bylo dost spatné


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 07.09.2004 21:19 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 16.11.2003
Příspěvky: 624
jedu v sobotu a dětem omluvenku psat nebudu , aby nechyběli :lol: :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 07.09.2004 21:29 
Ä


Nahoru
   
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 08.09.2004 6:00 
Mazák
Mazák

Registrován: 20.3.2004
Příspěvky: 686
jo, chodim na gympl.. ;) kdyz na to prijde, asi bych mohl ve ctvrtek i o vikendu, a mel bych po potizich.. ;) :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 11.09.2004 10:46 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 22.5.2004
Příspěvky: 441
Bydliště: Jablonec nad Nisou
da se na modelhobby poridit neco levnejc nez jinde ?, se skoulou sem na tom stejne jako czernitko ,ale chtel bych jet taky asi ve vsedni den protoze o vikendu tam bude asi dost narvano


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 11.09.2004 14:24 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 9.7.2004
Příspěvky: 307
Bydliště: Moravské Budějovice
To ENVELOPE: na MH se dá nakuúpovat levnějc. Je tam veletržní sleva cca 5-10procent. Taky se s nima můžeš domluvit, že ti to pošlou se slevou a bez balného.

To ALL: lidi ohledně těch baterek, jak Vás poslouchám, tak si říkám, že já mám buď velký štěstí, nebo Vy velkou smůlu. Lítám se ZOOMEM se stříďákem MEGOU a LI-POL 1200. Mohu s klidem říct, že za 30letů jsem zaznamenal 2x "kopnutí". Jenže jsem viděl jak dvě stě metrů ode mě jezdí pochybný chlapeček ještě s pochybnějším autíčkem na dálkový, tak tomu nekladu velkou váhu. Baterky mám v trupu zasunutý 5cm od motoru pod regulátorem a 10cm za baterkama je příjmač. Koneckonců dřív jsem lítal s velkým érem (2m) a tvrdilo se, že baterky na zapalování a servo na plyn musí být co nejdál od motoru, jinak bude velký rušení od jiskření v botce ke svíčce,..... . Teď jsou baterky přidělaný "káblbindrem" k domečku na motor a táhlo na plyn je dlouhé cca 5cm, takže je servo přímo u karbecu. NO PROBÉMO!!!!! Takže mi to rušení od baterek nejde do hlavy. Pokud teda nemáte silový kabely od reglu k motoru omotaný kolem antény :lol: ale to snad ne...

_________________
'''::: Sakil :::'''


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz