Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 01.12.2004 20:54 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 15.10.2004
Příspěvky: 124
Bydliště: Rokytnice nad Jizerou
Mám Pythona 60 a régl TMM 0810-3 a četl jsem že se dá mněnit předstih máto cenu a pokut ano tak na jaký hodnoty.díky :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 01.12.2004 22:29 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 15.10.2004
Příspěvky: 124
Bydliště: Rokytnice nad Jizerou
KERAMIK píše:
Mám Pythona 60 a régl TMM 0810-3 a četl jsem že se dá mněnit předstih máto cenu a pokut ano tak na jaký hodnoty.díky :wink:


Asi to je blbost co hmm tak nic. :?

Ale kdyby to nekdo věděl tak by to bodlo.díky :wink: :wink: :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 01.12.2004 22:33 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.5.2003
Příspěvky: 1323
Bydliště: Plzeň - jih
To jistě, bez správně nastavenýho předstihu ti bude motor vypadávat ze synchronizace - mě se to stávalo u CDrom motoru. Přes půl plynu prostě vypnul a fertig.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 01.12.2004 22:38 
Mazák
Mazák

Registrován: 20.3.2004
Příspěvky: 686
ja mam ten samej regl, jenom s pl na konci, predpokladam ze advanced rada ma taky moznost rucne nastavit predstih?? ja mam myslim 20° nebo 25°, ted nevim jiste :oops: ale kdyz sem nechal automatickej, tak ho regulator nedokazal spravne urcit tak, aby motor slapal na plny plyn. kdyby se ti jeste stavalo ze na plny plyn slape spravne ale po pridani 0->100% drahy plynu se motor vypne tak si nastav vetsi dobu akcelerace-proste python60 beha na hranici moznosti reglu a pri rozbehu ma motor holt hodne velkej odber, obcas se zastavi.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 01.12.2004 22:47 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 15.10.2004
Příspěvky: 124
Bydliště: Rokytnice nad Jizerou
czernitko: Díky tet jsem ho nastavil na 20° ,mám taky profi line.

Jinak je něco o čem bych mněl u Pythona vědět a na co si dát pozor :?: :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 01.12.2004 23:13 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.5.2003
Příspěvky: 1323
Bydliště: Plzeň - jih
Řada Advanced má jen automatické nastavování předstihu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 02.12.2004 17:35 
Mazák
Mazák

Registrován: 20.3.2004
Příspěvky: 686
Keramik: Barny rikal ze mu odesly loziska, me se zatim zdaji v poradku a to myslim pro motor nebyla zadna slast litat v delte. dej si ale urcite pozor at nestrhnes zavit na obrube-kdyz sem ten sroubek moc utah, strhnul sem zavit a bylo po srande.. :( resim to tenkostennou alu trubkou, kterou provrtam skrz tak aby se sroub kterej tam dam dotykal okraje motoru az ho tam nasunu. kdyz to poradne utahnu tak ani neprokluzuje pri rozbehu- jinak ma velkej kroutici moment. Taky si urcite dej pozor na mezizavitovej zkrat-python nema zality vinuti, takze tohle nebezpeci je docela aktualni. shori ti regl a nikdo ti to neuzna jako reklamaci, protoze je na vine motor, a stejne to nakonec zaplatis ty. s tim predstihem to chce si trochu hrat, kdy se ti zda ze je to nejlepsi. idealni by samozrejme bylo mit otackomer a klestinovy merak-jka sem byl poucen zarucena metoda jak merit odebirany proud bez dalsiho odporu meraku. jelikoz nedisponuji ani jednim, holt mi musi stacit usi.. :roll: ;) :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 02.12.2004 18:11 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 15.10.2004
Příspěvky: 124
Bydliště: Rokytnice nad Jizerou
Díky nehám to tak a radši se do toho nebudu hrabat.

Dneska jsem lítal s GWS 10/6 jednou furt plnej a jednou jsem si s plynem hrál, na plnej 9 minut a se stáženym 17 minut (E-Tec 1200mAh).
O kolik by se to zkrátilo s 700mAh
a naopak prodloužilo s 1500mAh :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 02.12.2004 18:40 
Mazák
Mazák

Registrován: 20.3.2004
Příspěvky: 686
Nemeril si aspon orientacne odber? vzdyt jestli to s 8/4 taha 8A a je to na hranicich reglu, tak budto ti pomahaji mimozemske sily, nebo to nebylo s pythonem60, nebo je muj motor nebo regl vadnej, nebo sem se nekde seknul,..??


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 02.12.2004 19:38 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 15.10.2004
Příspěvky: 124
Bydliště: Rokytnice nad Jizerou
Já se v tom prt vyznám, ale koukal jsem včéra na formoplast a tam píšou
u Inferna (Python 60,APC 9/4,7 , 8A Régl) a jestli se nepletu, tak u těhle informací se udává tak 70% toho co je reálný maximum a co mi mněřil
kamarád s těma kleštěma tak jsem byl na 9/4,7=7A a to na zemi a jak známo tak při letu to klesne. :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 02.12.2004 19:53 
Mazák
Mazák

Registrován: 20.3.2004
Příspěvky: 686
hmm, to je divny. asi si budu muset sehnat poradnej merak. :( nechapu, proc nemuzou vyrabet hranaty penize. treba by potom aspon tolik nekutalely.. :( :lol: mno, budu to muset taky zkusit ;)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 02.12.2004 20:08 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 15.10.2004
Příspěvky: 124
Bydliště: Rokytnice nad Jizerou
czernitko:mám regulátor TMM 0810-3PL a jestli se nepletu tak ten si zrovna nějaký zhovadilosti nenechá provádět a kdýž tak okamžitě řve jak protrženej,tak snad je to v pohodě. :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 02.12.2004 21:21 
Mazák
Mazák

Registrován: 20.3.2004
Příspěvky: 686
Jo, to mas recht. asi by si jen tak nenechal cokoli libit, jenom sem jeste slysel ze ma nekdy problem pri provozu v rezimu plneho programovani s urcenim polohy plynove paky-treba letis na plnej plyn a najednou ti vypne. no, me se to jeste nestalo, mozna meli starsi firmware, nevim. ted to jeste zkousim pocitat v te excelovske tabulce, ale neni tam python,.. :( tak shnim data.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 02.12.2004 21:33 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 15.10.2004
Příspěvky: 124
Bydliště: Rokytnice nad Jizerou
8O v jaký tabulce :?: :?: :?:

Pouzívám tet provoz v základním basic módu s brzdou.
Jaký používáš nastavení ty :?: :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 02.12.2004 21:39 
Mazák
Mazák

Registrován: 20.3.2004
Příspěvky: 686
tu tabulku sem ti poslal mailem, nejdriv si mozna radsi precti navod- je to trosicku slozitejsi nez to na 1. pohled vypada. ja litam na full mode, a nak mi to nevadi. v navodu k obsluze to mas vsechno pekne popsany, jestlis cetl pozorne tak v tom nebudes mit zadnej problem nastavit, jen to packovani je trochu otravny.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz