Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 26 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 18.01.2005 8:06 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 11.10.2004
Příspěvky: 560
Mě se nerozmazávaj.Natíral jsem jen VOP u zooma.Šáhnu na ně a nešpiní.
Když prší tak nelítám.Když přistanu do namrzlé trávy tak se ani nehnou.Nic jiného jsem doma neměl a tak jsem je zkusil.Mě vyhovují.
Zdravím všechny Buki


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 06.02.2005 23:33 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 5.2.2005
Příspěvky: 1756
Bydliště: SVK, Nitra
No nechce sa mi to vsetko citat ale jednoznacne si zozen AKRYLOVE FARBY su perfekne na vsetky materialy a kryju tiez dobre mam s tym skusenosti moje modeli su pomalovane len AKRYLOM :) tak to skus neviem co to stoji lebo moja mamka je maliarky a ona ich ma kopcom cize ja som taka pijavica......... mam aj foto s modelu ale nechce sa mi to poslielat tak ti dam stranku na mamine obrazy a tam to mas to iste www.intercont.sk a tam galeria ale samozrejme ze na modeloch to vyzera ovela lepsie :) lebo tie obrazy su robene botkou na botke model natieras suvisle........tak skus stoji to zato :P


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 07.02.2005 19:41 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 8.1.2005
Příspěvky: 70
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Zkus si s tema temperama nasimulovat pristani do vlhké travy( kdybys lital rano a byla este rosa :D ). 8) Jako ze si treba trosku naslinis prsty a skusis po tech barvach prejet ale lehce!! protoze si je asi necim neprekryl ani neinpregnoval( coz je asi blbost :D ) A pokud to sou normalni tempery tag se ti rozpijou


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 07.02.2005 19:52 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 5.2.2005
Příspěvky: 1756
Bydliště: SVK, Nitra
tomcatzdar píše:
Zkus si s tema temperama nasimulovat pristani do vlhké travy( kdybys lital rano a byla este rosa :D ). 8) Jako ze si treba trosku naslinis prsty a skusis po tech barvach prejet ale lehce!! protoze si je asi necim neprekryl ani neinpregnoval( coz je asi blbost :D ) A pokud to sou normalni tempery tag se ti rozpijou


ty SOCKA ja nehovorim o TEMPEROVYCH farbach ale o AKRYLOVYCH farbach. Temperky zotres naslinenym prstom ale AKRYL mozes aj osrat a nezleze ti to.............. ked to dam na motoraca tak to ani spaliny s motora nezmiju je to odolne jak svina. Ja to pouzivam na vsetky moje modely a ked je rosa tak nic a ked sa mi zaspini omylom od inej farby alebo centrofixky ked si tam nieco znacim tak to kludne umyvam ACETONOM tak asi tak ale ked myslis ze to zotres vodou tak si macher........... kup si akryl namaluj v obyvacke stenu nechaj to desat minut schnut a potom to skus ostat a uvidis ci to zleze........ mam s tym velke skusenosti tak ma nezdzubavaj pred ostatnymi hadam viem co pisem.......... tak maj sa a prijemny pondelkovy vecer :) :) :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 07.02.2005 20:38 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.5.2003
Příspěvky: 1323
Bydliště: Plzeň - jih
TY! SOCKO!

Kdyby sis přečetl předchozí reakce, věděl bys, že Tomcat reagoval na příspěvek Bukiho a mohl sis nechat svoje machrovinky a urážky pro někoho jiného.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 07.02.2005 23:57 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 5.2.2005
Příspěvky: 1756
Bydliště: SVK, Nitra
helbo píše:
tomcatzdar píše:
Zkus si s tema temperama nasimulovat pristani do vlhké travy( kdybys lital rano a byla este rosa :D ). 8) Jako ze si treba trosku naslinis prsty a skusis po tech barvach prejet ale lehce!! protoze si je asi necim neprekryl ani neinpregnoval( coz je asi blbost :D ) A pokud to sou normalni tempery tag se ti rozpijou


ty SOCKA ja nehovorim o TEMPEROVYCH farbach ale o AKRYLOVYCH farbach. Temperky zotres naslinenym prstom ale AKRYL mozes aj osrat a nezleze ti to.............. ked to dam na motoraca tak to ani spaliny s motora nezmiju je to odolne jak svina. Ja to pouzivam na vsetky moje modely a ked je rosa tak nic a ked sa mi zaspini omylom od inej farby alebo centrofixky ked si tam nieco znacim tak to kludne umyvam ACETONOM tak asi tak ale ked myslis ze to zotres vodou tak si macher........... kup si akryl namaluj v obyvacke stenu nechaj to desat minut schnut a potom to skus ostat a uvidis ci to zleze........ mam s tym velke skusenosti tak ma nezdzubavaj pred ostatnymi hadam viem co pisem.......... tak maj sa a prijemny pondelkovy vecer :) :) :)


Sorry Tomcatzdar zle som precital a aj pochopil. Tak sorry...........:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 08.02.2005 13:18 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 8.1.2005
Příspěvky: 70
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Ta NEPOZORNOST, :D :D :D :D :D :D
No tak ja ti odpoustim :lol: .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 08.02.2005 16:53 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 1.1.2005
Příspěvky: 288
Bydliště: Polička
Já mohu doporučit Balakryl, škoda že a nás nebyl k dostání v menším balení. Pokud ho naneseš válečkem nemá to chybu jak z hlediska váhy i kvality. Odstiny míchám ze základní sady balení jednotlivých odstínů po 0,7 kg barvy a s výsledkem jsem spokojen. Nic se nerozmazává a drží to. Ale ta cena!!


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 08.02.2005 17:00 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 9.12.2004
Příspěvky: 279
Bydliště: Praha 9
Já si myslim že možná lepší než Balakryl je Sokrates . Je to v podstatě to samý jen se mi zdá že líp kryje .

_________________
Barny


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 08.02.2005 23:08 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 5.2.2005
Příspěvky: 1756
Bydliště: SVK, Nitra
tomcatzdar píše:
Ta NEPOZORNOST, :D :D :D :D :D :D
No tak ja ti odpoustim :lol: .


THENKS


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 08.02.2005 23:11 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 5.2.2005
Příspěvky: 1756
Bydliště: SVK, Nitra
chlapci nehadajte sa AKRYLOVE farby su najlepsie. Nic sa im nevyrovna, ja mam s tym pomalovane vsetky modely a je to super...... nic neleze dole je to odolne voci palivu aj voci tvrdym pristaniam na beton (samozrejme potom sa to da lachko domalovat ak sa nieco nahodou oskre) Nieje odolny jedine voci ostrym zubom psa :)))))


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 26 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz