Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 44 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 09.02.2005 20:15 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 26.12.2004
Příspěvky: 75
Bydliště: Duchcov (okres Teplice)
Krtecek píše:
Mezi námy. Já bych tam vrazil spalováka. Já tak lítal v pohodě. Tornádo 11 + 2,5 ccm Brno je fakt pohoda


jÁ SLYSEL ZE JE TO S TIM SPALOVAKEM ZBRAN. Je to hodně svižný? Dá se to uřídit?


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 09.02.2005 20:19 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 5.2.2005
Příspěvky: 1756
Bydliště: SVK, Nitra
czernitko píše:
Ne, blázen opravdu nejsem. Stavebnice běžně prodávané stojí přes litr, takže pořád ještě výrazně ušetří. Ne každý má vybavení na řezání, započítej investici na zřízení odporové pily a odpovídajícího zdroje, pokud ještě nic neřezal tak to rozhodně jen 1 deska nebude, u nás epp 50mm tak levně neseženeš(aspoň ne v odpovídající kvalitě,a taky pochybuju že si pro něj pojede na slovensko), desek bude určitě víc, vejdou se obě půlky křídla na jednu desku?? spočítej si, že s nákladama na tohle pořizování to pořád ještě vyjde mnohem levněji koupený. i kdybys to vyřezal ty a poslal to, pořád to cenově vyjde skoro na stejno. pořád by to byl rozdíl(s poštovným) pár stovek, když si to koupí odpadají veškeré starosti se sháněním vybavení a řezáním, jen dostane výřez, přetáhne skelnou páskou, zalepí vybavení a za večer má postaveno a může lítat. s experimentováním s řezáním to bude na hoodně dlouhou dobu a nekonečné hodiny dřiny bez výsledku. A jak už sem psal, ani nepočítám těch desek co padnou na nepovedený první kusy.


no ja chapem co ty myslis, ale vravel ze vybavenie na vyrezanie ma a skusii si to na niejakom plate vypalit len tak a uvidi........ to neni nic moc....to zvladne... a ja som netvrdil ze si ma kupit EPP na slovensku.. a ani ze mu to vypalim a poslem....cize... a cena zaslania balika do CZ nieja tak moc... no ale on to zvladne on je macher :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 09.02.2005 20:53 
Mazák
Mazák

Registrován: 20.3.2004
Příspěvky: 686
No tak to mi promiň, ale ať hledám jak hledám, nikde zmínku o tom že už by vybavení měl sem nenašel. to že si to 'jen tak zkusí' neznamená že deska bude potom použitelná, tvoje úžasná dříve udávaná cena najednou narůstá minimálně na dvojnásobek. neříkám že to nezvládne, ale že to sou naprosto zbytečný komplikace. žes o kupování na slovensku nic neříkal vím taky, ale kdybys četl pozorně tak sem psal že u nás ho tak levně neseženeš, tos jen vytrhl část myšlenky bez kontextu. možná cena poslání balíku do ČR není tak moc, ale cenově se to opravdu velmi blíží koupi samotného výřezu. a když to podle tebe je tak levný, nechápu proč vymýšlíš něco s pípákama za pár halířů jen abys ušetřil pár korum a potom píšeš že poštovný okolo 200,- je zanedbatelná částka. už si sakra rozmysli co kam píšeš a o co sakra chceš.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 09.02.2005 21:31 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 5.2.2005
Příspěvky: 1756
Bydliště: SVK, Nitra
czernitko píše:
No tak to mi promiň, ale ať hledám jak hledám, nikde zmínku o tom že už by vybavení měl sem nenašel. to že si to 'jen tak zkusí' neznamená že deska bude potom použitelná, tvoje úžasná dříve udávaná cena najednou narůstá minimálně na dvojnásobek. neříkám že to nezvládne, ale že to sou naprosto zbytečný komplikace. žes o kupování na slovensku nic neříkal vím taky, ale kdybys četl pozorně tak sem psal že u nás ho tak levně neseženeš, tos jen vytrhl část myšlenky bez kontextu. možná cena poslání balíku do ČR není tak moc, ale cenově se to opravdu velmi blíží koupi samotného výřezu. a když to podle tebe je tak levný, nechápu proč vymýšlíš něco s pípákama za pár halířů jen abys ušetřil pár korum a potom píšeš že poštovný okolo 200,- je zanedbatelná částka. už si sakra rozmysli co kam píšeš a o co sakra chceš.


ja si s nim pisem cez ICQ. Tak preto si nevidel ze to tu je napisane. Tak sme trosku pokecali cez ICQ vies :)
no neviem to postovne si trochu prehnal sa mi zda.........
:):):):):):):):):):):)
a okrem toho neviem co to ma s tym pipakom..... (ale pochopil som co si napisal)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 09.02.2005 22:33 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 6.2.2005
Příspěvky: 68
Bydliště: Mladá Boleslav
no paani ! to vypada jako zarodek hadky... abych to rozlousk, technologii na rezani epp nemam,ale nejak to obstaram a abych hned nes*****l drahou desku, tak to budu cvicit na deskach stavebniho polystyrenu z baumaxu :D snad to taky vyhovi... az se naucim rezat, tak pujdu do epp a nacpu tam rc vybaveni, 400/6V motor a ty kokamy jak rikal Herri... Akorat jsem nepobral,kolik je jich potreba :) a stridak koupim mozna casem az s tim prestanu triskat tolik o zem. Pak ho treba dam do neceho jineho, to snad neni takovej problem ne ? A 6000,- to snad taky nestoji ne? Nebo na 500g musi bejt nejakej silenej AC brus ? 8O


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 10.02.2005 0:01 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 14.10.2003
Příspěvky: 272
Bydliště: Hradec Králové
Obrázky: 0
Ja nevim proc se tu hadate!!!Staci obcas cist modelbazar nebo jinej bazar s erama na netu a treba ja ted sehnal HOTOVY TORO300(bez vybaveni samozrejme) i s osazenejma diodam pro nocni letani za 400,-!!!!! a mam to bez prace!!!Zkuste obcas premejslet!!! :roll: :roll: :roll: :roll:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 10.02.2005 15:19 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 14.4.2003
Příspěvky: 360
Obrázky: 0
Blog: Zobrazit blog (3)
Krtecek píše:
Mezi námy. Já bych tam vrazil spalováka. Já tak lítal v pohodě. Tornádo 11 + 2,5 ccm Brno je fakt pohoda


Krtečku, tys mi sebral avatár, který jsem tak pracně animoval. Prosím změň si to a najdi/udělej si nějakej jinej.

Dík za pochopení,

Losna - Admin


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 10.02.2005 15:54 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 6.2.2005
Příspěvky: 68
Bydliště: Mladá Boleslav
no, to je taky k tematu :D

nevidim zadny problem v tom ze si to budu rezat sam... Aspon se neco naucim ne ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 10.02.2005 18:36 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2003
Příspěvky: 11187
Bydliště: Břeclav, ČR
helbo píše:
co si blazen ze 500 korun. To co reze zo zlata. Vsak len za 180 Sk kupim 50mm EPP. Kua to je ale drahe........ a neboj ja mu s tym vypalenim prodim...


Jsi si jistý, že je to EPP??? Takových už tu bylo plno, co nakonec zjistili, že se baví o jiném materiálu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 10.02.2005 18:36 
Mazák
Mazák

Registrován: 20.3.2004
Příspěvky: 686
NoName píše:
... nacpu tam rc vybaveni, 400/6V motor a ty kokamy jak rikal Herri...

Těch kokamy nejlíp 2S nebo 2S2P. na tři články ten motor uvaříš. baterky tě vyjdou minimálně na 800,- a nabíjení 1 hodina oproti nicd- 15minut

NoName píše:
... A 6000,- to snad taky nestoji ne? Nebo na 500g musi bejt nejakej silenej AC brus ? 8O

motor 1500, regl 1800, baterky 1500 aby to za neco stalo. pardon, ne 6 ale 5.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 11.02.2005 17:11 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 5.2.2005
Příspěvky: 1756
Bydliště: SVK, Nitra
zdzd píše:
helbo píše:
co si blazen ze 500 korun. To co reze zo zlata. Vsak len za 180 Sk kupim 50mm EPP. Kua to je ale drahe........ a neboj ja mu s tym vypalenim prodim...


Jsi si jistý, že je to EPP??? Takových už tu bylo plno, co nakonec zjistili, že se baví o jiném materiálu.


CAU
som si isty ze rozpravam o tom istom
no lenze ja EPP nakupujem cez jednu nemenovanu firmu kde mam kamosa, ktora to nakupuje vo velkom..... cize je tam zlava jak hovado.... :)
aspon niekde mam zlavu :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 11.02.2005 23:00 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 6.2.2005
Příspěvky: 68
Bydliště: Mladá Boleslav
Jeste trosku OT... Dali byste do Bombera od Potenskyho previnutej stridak z CD-ROM ? nekde jsem se tu docet ze to ma statickej tah 250g a bomber ma v predletovym stadiu s norm. pohonem asi 280g...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 12.02.2005 12:21 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.5.2003
Příspěvky: 1323
Bydliště: Plzeň - jih
Klidne, neber v uvahu, ze jsi nekde precet, ze "to ma statickej tah 250 g". To je totiz hodne relativni a da se to ovlivnit pohonnou baterii a vrtuli. Spis bys mel sledovat jaky to bude mit odber. Ja litam previnutej motor s vrtulemi GWS 7/3,5 (polystyrenak) a 8/4 (model pro S280).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 12.02.2005 13:38 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 9.2.2005
Příspěvky: 292
Bydliště: Jihlava
karel14 píše:
Krtecek píše:
Mezi námy. Já bych tam vrazil spalováka. Já tak lítal v pohodě. Tornádo 11 + 2,5 ccm Brno je fakt pohoda


jÁ SLYSEL ZE JE TO S TIM SPALOVAKEM ZBRAN. Je to hodně svižný? Dá se to uřídit?


Dá se to uřídit v poho. Něco jak kombat. Nejhorší sou asi starty pak s tim muzes delat samy kraviny.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 44 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz